21 tajemství úspěchu

Interdrought2020.com 21 tajemství úspěchu Image
Trávit čas knihou 21 tajemství úspěchu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 21 tajemství úspěchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nejdůležitějším faktorem při dosahování velkého finančního úspěchu nejsou peníze, nýbrž typ osobnosti, kterým se musíte stát, abyste peníze vydělali a potom si je také udrželi. V této knížce se dozvíte vám známý autor Brian Tracy prozradí jaká tajemství představují klíč k velkému úspěchu ve všech oblastech života, ať už přitom vyděláte mnoho peněz nebo ne. Dobré je, že tato tajemství mají takovou sílu, že s jejich pomocí můžete dosáhnout čehokoli, co chcete či co potřebujete. Mnohé z těchto metod a technik vám budou připadat jako dobře známé. Je to tím, že byly objeveny a jsou opakovaně objevovány po celá staletí.

NÁZEV SOUBORU: 21 tajemství úspěchu.pdf

AUTOR: Brian Tracy

ISBN: 9788073703301

VELIKOST SOUBORU: 9,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

21 tajemství úspěchu. Celkové hodnocení ... V této knížce se dozvíte vám známý autor Brian Tracy prozradí jaká tajemství představují klíč k velkému úspěchu ve všech oblastech života, ať už přitom vyděláte mnoho peněz nebo ne. Dobré je, že tato tajemství mají takovou sílu, že s jejich pomocí můžete ...

21 tajemství úspěchu. Kdo napsal knihu 21 tajemství úspěchu? Autorem je Brian Tracy. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY