21 tajemství úspěchu

Interdrought2020.com 21 tajemství úspěchu Image
Trávit čas knihou 21 tajemství úspěchu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 21 tajemství úspěchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nejdůležitějším faktorem při dosahování velkého finančního úspěchu nejsou peníze, nýbrž typ osobnosti, kterým se musíte stát, abyste peníze vydělali a potom si je také udrželi. V této knížce se dozvíte vám známý autor Brian Tracy prozradí jaká tajemství představují klíč k velkému úspěchu ve všech oblastech života, ať už přitom vyděláte mnoho peněz nebo ne. Dobré je, že tato tajemství mají takovou sílu, že s jejich pomocí můžete dosáhnout čehokoli, co chcete či co potřebujete. Mnohé z těchto metod a technik vám budou připadat jako dobře známé. Je to tím, že byly objeveny a jsou opakovaně objevovány po celá staletí.

NÁZEV SOUBORU: 21 tajemství úspěchu.pdf

AUTOR: Brian Tracy

ISBN: 9788073703301

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

21 tajemství úspěchu Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje.

21 tajemstvi uspechu brian tracy. ... Brian Tracy je vždy zárukou čtenářského úspěchu knihy. Tentokrát se zaměřil na dovednost, kterou většina z nás hluboce nesnáší, ale která je podle všech odborníků na motivaci a osobní růst tou úplně ze všech nejdůležitější - na sebekázeň. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY