Cvičebnice biblické hebrejštiny

Interdrought2020.com Cvičebnice biblické hebrejštiny Image
Trávit čas knihou Cvičebnice biblické hebrejštiny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cvičebnice biblické hebrejštiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První vydání této cvičebnice před dvaceti lety bylo limitováno tehdejšími možnostmi elektronického zpracování textu, nedostupností elektronické edice hebrejského textu bible, a zejména po grafické stránce nedopadlo příliš dobře.Předkládané druhé vydání nenabízí jen lepší čitelnost a opravy chyb, nýbrž také výraznější doplnění. Text byl celkově upraven na základě zkušeností učitelů i studentů. Doplňky se dotkly jak lekcí, tak přehledů a tabulek. Zejména byly v lekcích připsány stručné anotace probírané látky. Tyto anotace sice nemohou nahradit ani výklad látky při kontaktní výuce, ani studium pomocí standardních učebnic či gramatik, uvádějí však alespoň nejdůležitější pravidla, jež jsou pro probíranou látku podstatná. Mohou sloužit k opakování studované látky.Pojetím gramatických jevů v biblické hebrejštině staví tato cvičebnice na přístupu, který jako první představil ve své učebnici biblické hebrejštiny Wolfgang Schneider. Tato cvičebnice je psána „na míru“ konkrétní podobě výuky biblické hebrejštiny, jak je již dlouhodobě pěstována na ETF (čtyřtýdenní intenzivní jazykový kurz a dvousemestrové cvičení). Svým materiálem i způsobem zpracování však samozřejmě může sloužit všem dalším zájemcům o studium tohoto biblického jazyka.

NÁZEV SOUBORU: Cvičebnice biblické hebrejštiny.pdf

AUTOR: Martin Prudký

ISBN: 9788070172001

VELIKOST SOUBORU: 1,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Cvičebnice biblické hebrejštiny.Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410

Cvičebnice biblické hebrejštiny . PRUDKÝ, Martin. Cvičebnice biblické hebrejštiny.1. vyd. Praha: Scriptum, 1992. 334 s.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY