Stres

Interdrought2020.com Stres Image
Trávit čas knihou Stres! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stres a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V tomto srozumitelně psaném celobarevném průvodci z řady “Informace a rady lékaře” se seznámíte s tím, jak stres vzniká, jak mu předcházet a jak ho zvládat v každodenním životě. V knize naleznete i tato témata: zvládání stresu, hledání rovnováhy, zdroje stresu, řešení problému, obrana proti stresu, jak si pomoci, získání pomoci, “falešní přátelé”, léky a komplementární metody, užitečné kontakty. V Británii vyšla kniha pod značkou The British Medical Association, u nás ji zaštítila Česká lékařská společnost J. E. Purkyně. Autor profesor Greg Wilkinson přednáší na University of Liverpool a je redaktorem British Journal of Psychiatry.

NÁZEV SOUBORU: Stres.pdf

AUTOR: Greg Wilkinson

ISBN: 8024700921

VELIKOST SOUBORU: 8,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stres je pojem iz psihologije in biologije, beseda je bila prvič uvedena leta 1930.Nanaša se na posledice nezmožnosti organizma - človeškega ali živalskega - da se le ta pravilno odzove na čustvene ali fizične grožnje, bodisi dejanske ali zamišljene.

'stres' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY