Gunterova zima

Interdrought2020.com Gunterova zima Image
Hledáte knihu Gunterova zima? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Juan Manuel Marcos? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V Corrientes, městě na argentinsko-paraguayské hranici, je sedmnáctiletá básnířka Soledad v době války o Falklandy bez viny uvězněna a mučena. Jen nerad se její strýc Gunter, Paraguayec pocházející z Německa a chladný manažer Světové banky, vydává v doprovodu své manželky Elizy na cestu do srdce jihoamerického státního terorismu, aby Soledad zachránil.Gunterova zima byla oceněna jako kniha roku 1987 a je podle rozsáhlého průzkumu mezi odborníky nejvýznamnějším paraguayským románem posledních čtyř desetiletí. Ministerstvo školství této země jej prohlásilo za dílo národního vzdělávacího zájmu. Jeho obsah těží z dramatických zážitků autora Juana Manuela Marcose z let 1973 až 1987, těžkých let vojenské diktatury v Paraguayi, a z ran osudu kvůli jeho politickému exilu ve Španělsku a ve Spojených státech.Je to hrůzná pocta idealismu latinskoamerické mládeže spojená s nejjemnějšími technikami avantgardního vypravěčského umění, román prodchnutý hlubokou lyrikou, oslavovaný čtenáři a mezinárodní kritikou, přeložený do čtyřiceti jazyků.

NÁZEV SOUBORU: Gunterova zima.pdf

AUTOR: Juan Manuel Marcos

ISBN: 9788072296026

VELIKOST SOUBORU: 2,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Gunterova zima. Kdo napsal knihu Gunterova zima? Autorem je Juan Manuel Marcos. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

V Corrientes, městě na argentinsko-paraguayské hranici, je sedmnáctiletá básnířka Soledad v době války o Falklandy bez viny uvězněna a mučena.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY