Dynamické modely kvality služieb

Interdrought2020.com Dynamické modely kvality služieb Image
Trávit čas knihou Dynamické modely kvality služieb! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dynamické modely kvality služieb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Oblasť hodnotenia kvality služieb je aktuálnou a zároveň náročnou problematikou. V súčastnosti nevyhovuje pohľad na kvalitu služieb len prostredníctvom klasických metód. Podniky sú nútené hľadať inovatívne prístupy k hodnoteniu kvality. Dynamické modely kvality a ich princípy rešpektujú požiadavky neustále meniacich sapodmienok na trhu. Možnosti implementácie dynamických modelov a záujem o ich aplikáciu v praktickej prevádzke potvrdzujú výsledky výskumných projektov na Slovensku aj v zahraničí. Vedecká monografia poskytujeprecízne spracovaniealternatív dynamických modelov kvality služieb v dopravných podnikoch. Autorky sa dlhodobo venujúproblematike kvality, riešili mnohé vedecképrojektytýkajúce sa tejto témy, publikovali vedecké príspevky v domácich i zahraničných časopisoch i na konferenciách. Doplnením tejto publikácie je vedecká monografia vydaná autorkami v anglickom jazyku s názvom Evaluation of quality in railway transport.

NÁZEV SOUBORU: Dynamické modely kvality služieb.pdf

AUTOR: Jana Sekulová

ISBN: 9788055412634

VELIKOST SOUBORU: 9,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Dynamické modely kvality služieb(Eva Nedeliaková; Jana Sekulová) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Tretia kapitola popisuje možné modely hodnotenia spokojnosti zákazníkov s kvalitou služieb (index spokojnosti zákazníka, KANO model, model kvality služieb - GAP model), spôsoby a metódy výskumu kvality v službách, konkrétne SIMALTO metódu, metódu kritických udalostí CIT, metódu postupných

SOUVISEJÍCÍ KNIHY