Kouzlo lásky

Interdrought2020.com Kouzlo lásky Image
Trávit čas knihou Kouzlo lásky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kouzlo lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Půvabný historický román B. Cartland se odehrává na začátku 19. stol., kdy žije Británie v obavách z Napoleonovy invaze. Tehdy poznává markýz z Altonu půvabnou Sylvinu. Když zjistí, že je dívka, do níž se hluboce zamiloval, zasnoubena proti své vůli, a navíc muži podezřelému ze špionáže, rozhodne se zasáhnout. Překoná markýzova láska všechny nebezpečné nástrahy?

NÁZEV SOUBORU: Kouzlo lásky.pdf

AUTOR: Barbara Cartland

ISBN: 8072142186

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Patronkou lásky u Slovanů byla bohyn ... Když má na zpřetrhání vašeho vztahu má na svědomí úlet a váš drahoušek se vám už neozývá může pomoci kouzlo s lahví. Na lístek napište jméno vašeho partnera, stočte do ruličky a vložte do láhve s vodou.

Kontaktoval jsem ho a řekl mi, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal (kouzlo lásky). O 48 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mi a dětem tolik chybí, tak úžasné !! Tak se vrátil ten samý den se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY