Jawa

Interdrought2020.com Jawa Image
Jawa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ondřej Pavlůsek. Přečtěte si s námi knihu Jawa na interdrought2020.com
Zajímáte se o historii českých motocyklů? Nenechte si tedy ujít tuto podrobnou encyklopedii, obsahující zajímavé informace i fotografie motocyklů Jawa – a to od počátku výroby až po současnost. V knize naleznete desítky modelů klasických i sportovních motocyklů, jejich technická data a konstrukční zajímavosti. Nechybí zde ani prototypy, studie, zapomenuté projekty, malé motocykly i automobily Jawa. Z obsahu: * podrobný přehled cestovních motocyklů Jawa * klasické, závodní i sportovní motocykly * technika a konstrukční zajímavosti * desítky modelů od roku 1929 do současnosti * prototypy, studie a zapomenuté projekty * mopedy a malé motocykly Jawa * technické údaje nejzajímavějších modelů * Jawa a automobily * ostatní produkce spojená s Jawou * slavní konstruktéři, závodníci a další osobnosti * barevné i černobílé fotografie

NÁZEV SOUBORU: Jawa.pdf

AUTOR: Ondřej Pavlůsek

ISBN: 8025109801

VELIKOST SOUBORU: 7,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Java Card is the world's leading open platform for embedded secure elements, SIMs, and smartcards, providing a secure, open, interoperable environment that can store and update multiple applications on a single device.

Jawa je nejstarší fungující československá firma zabývající se výrobou motocyklů už od roku 1929.Jméno firmy vzniklo složením jména zakladatele Františka Janečka, který zakoupil licenci na výrobu motocyklů Wanderer.V současnosti se firma oficiálně nazývá Jawa Moto spol. s r.o. a sídlí v Týnci nad Sázavou, jejím vlastníkem je podnikatel ing.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY