Trénink manažerských a sociálních dovedností

Interdrought2020.com Trénink manažerských a sociálních dovedností Image
Hledáte knihu Trénink manažerských a sociálních dovedností? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Karel Pavlica? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace zkušených vysokoškolských pedagogů nabízí soubor interaktivních technik (původních i převzatých či modifikovaných podle domácích i zahraničních zdrojů), které se v našich podmínkách již osvědčily a lze jich úspěšně využít ve výcvikových programech manažerských a sociálních dovedností. Zabývá se technikami zaměřenými jednak na učení, sebepoznávání a poznávání druhých, jednak na zdokonalování komunikačních schopností (jako jsou např. aktivní naslouchání, přesvědčivá argumentace, asertivita). Neopomíjí ani dovednosti nezbytné pro vedení lidí (poskytování zpětné vazby, delegování úkolů, řešení konfliktů apod.) či techniky zaměřené na zlepšování týmové spolupráce a tvořivosti.

NÁZEV SOUBORU: Trénink manažerských a sociálních dovedností.pdf

AUTOR: Karel Pavlica

ISBN: 8072610481

VELIKOST SOUBORU: 9,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Trénink sociálních a manažerských dovedností-2.vydání - Jarošová,Komárková,Pauknerová,Pavlica, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Trénink sociálních a manažerských dovedností-2.vydání - Jarošová,Komárková,Pauknerová,Pavlica.

Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY