Míče, míčky a hry s nimi

Interdrought2020.com Míče, míčky a hry s nimi Image
Trávit čas knihou Míče, míčky a hry s nimi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Míče, míčky a hry s nimi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole. To vše slouží k nácviku potřebných základních pohybových dovedností a jako průprava pro míčové sporty. U některých námětů jsou uvedeny varianty přizpůsobené pro jednotlivce, pro dvojici a pro skupinu. Příručka poskytuje i stručné informace o nejběžnějších míčových hrách, jako je například kopaná, házená, vybíjená, florbal. Je určena především učitelkám mateřských škol a vyučujícím prvního stupně škol základních, ale i vychovatelkám ve školních družinách, vedoucím zájmových kroužků, trenérům sportovních oddílů a také rodičům.

NÁZEV SOUBORU: Míče, míčky a hry s nimi.pdf

AUTOR: Blanka Borová

ISBN: 9788026201076

VELIKOST SOUBORU: 2,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole.

0 hodnocení Míče, míčky a hry s nimi 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY