Smrtící kalich

Interdrought2020.com Smrtící kalich Image
Trávit čas knihou Smrtící kalich! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Smrtící kalich a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Je vražda kněze větším hříchem? Poručík Eva Dallasová řeší záhadný případ vražd církevních činitelů...V Harlemu, kde je mnoho španělských usedlíků, rozkvétá katolická komunita. Shlukuje se kolem Kostela sv. Kryštofa, kde působí otec Miguel Flores. Všichni ho milují, on se o všechny oddaně stará, hlavně o děti. Tak proč během pohřebního obřadu náhle padne mrtev k zemi? Jiná církev, Věčného světla, má také vřelého kazatele, velkého šoumena, který dokáže přilákat davy lidí a vydělat mraky peněz. A přesto i on během svého obřadu zemře.Zaměřil se pachatel na církve? Byl jen jeden? Nebo jde o zcela něco jiného?To musí rozluštit Eva Dallasová a spolu s ní všichni naši známí z policejního sboru města New York i z řad civilistů.

NÁZEV SOUBORU: Smrtící kalich.pdf

AUTOR: J.D. Robb

ISBN: 9788073594558

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

smrtÍcÍ kalich. 1. smrtici_kalich_def.indd 1. 29.6.2015 14:46:56

Smrtící kalich. J.D. Robb **Je vražda kněze větším hříchem? Poručík Eva Dallasová řeší záhadný případ vražd církevních činitelů…** V Harlemu, kde je mnoho španělských usedlíků, rozkvétá katolická komunita. Shlukuje se kolem Kostela sv. Kryštofa, kde...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY