Myseľ verzus medicína

Interdrought2020.com Myseľ verzus medicína Image
Trávit čas knihou Myseľ verzus medicína! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Myseľ verzus medicína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Celý život nás viedli k tomu, aby sme verili, že za naše choroby môže genetika. Alebo že máme jednoducho smolu – a kľúče k nášmu uzdraveniu držia v rukách lekári. Počas svojej medicínskej praxe si však lekárka Lissa Rankin uvedomila, že vo výučbe starostlivosti o zdravie sa zabúda na niečo veľmi dôležité: uznanie prirodzenej schopnosti tela vyliečiť sa a porozumenie tomu, ako môžeme silou mysle ovplyvniť procesy samoliečby.Vo svojej knihe na nevšedných prípadoch spontánneho vyliečenia ukazuje, ako môžu myšlienky, pocity a presvedčenia zmeniť fyziologické procesy tela. Uvádza vedecké údaje, ktoré dokazujú, že určité pocity, postoje a stavy poškodzujú telo, zatiaľ čo iné v ňom podporujú samoliečebné procesy.

NÁZEV SOUBORU: Myseľ verzus medicína.pdf

AUTOR: Lissa Rankin

ISBN: 9788081092312

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Text je ukážkou z knihy Myseľ verzus medicína „Neexistuje žiadna choroba tela oddelená od duše. " - SOKRATES. Čo keby som vám povedala, že starostlivosť o telo je tá najmenej dôležitá sú­časť starostlivosti o vaše zdravie, že pre vašu skutočnú životaschopnosť sú omnoho dôležitejšie iné faktory?

Srovnání cen Myseľ verzus medicína. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 178 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY