Manipulativní nátlak

Interdrought2020.com Manipulativní nátlak Image
Trávit čas knihou Manipulativní nátlak! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Manipulativní nátlak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kritický pohled do světa nekalých praktik podomních prodejců, sekt, pyramidového marketingu, reklamy i psychologie. Strhující sada příkladů zavádí čtenáře do zákulisí míst, kde se připravují kampaně a manipulace se zákazníky a publikem. Autor, který pro sběr materiálu působil jako "dvojí agent" ve světě marketingu, je českým čtenářům znám díky překladu bestselleru Kyberie a rovněž z časopisu Živel.

NÁZEV SOUBORU: Manipulativní nátlak.pdf

AUTOR: Douglas Rushkoff

ISBN: 8086088073

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Manipulativní nátlak Proč tak snadno uposlechneme druhé? - Douglas Rushkoff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. Knihkupectví ...

Obsah/Recenze: Kritický pohled do světa nekalých praktik podomních prodejců, sekt, pyramidového marketingu, reklamy i psychologie. Strhující sada příkladů zavádí čtenáře do zákulisí míst, kde se připravují kampaně a manipulace se zákazníky a publikem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY