GOGO: Kniha + Školský diár (v českém jazyce)

Interdrought2020.com GOGO: Kniha + Školský diár (v českém jazyce) Image
Trávit čas knihou GOGO: Kniha + Školský diár (v českém jazyce)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu GOGO: Kniha + Školský diár (v českém jazyce) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Komplet titulov: Gogo: Kluk z internetu a Gogo: Školský diár 2018/2019.GOGO: Kluk z internetu: Bam, čaute, tu je GoGo! Tento pozdrav se ozývá z desítek videí, jež získala neuvěřitelné množství fanoušků. Jejich autorem je GoGo, vlastním jménem Daniel Štrauch, ulítlý, kurážný a především vtipný mladík z bratislavské Petržalky, jehož životním snem byla kariéra úspěšného youtubera. Za svým cílem kráčí vytrvale a úspěšně, dnes mu patří nejvíce sledovaný slovenský kanál na Youtubu, jenž vykazuje 1,1 milionu odběratelů. GOGO: Školský diár: Po knižke Gogo: Chalan z internetu, prichádza známy youtuber Gogo so školským diárom na školský rok 2018/2019. Nejde len o obyčajný diár. Gogo doň vložil svoju originalitu, preto ho možno označiť za najlepší a najštýlovejší diár na knižnom trhu. Môžete si s jeho pomocou naplánovať, ako bude prebiehať váš deň, zapísať si doň, čo všetko potrebujete ešte urobiť (nie iba do školy :)), stanoviť si ciele a sledovať ich plnenie - čím sa z neho stáva taktiež motivačný diár.

NÁZEV SOUBORU: GOGO: Kniha + Školský diár (v českém jazyce).pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 3,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

GOGO (v českém jazyce) - Tatran . Objednajte si už teraz GoGov nový študentský diár Stay in School, s ktorým bude celý školský rok zábavnejší, krajší a originálny. ;) Bam, čaute, tu je GoGo! Tento pozdrav se ozývá z desítek videí, jež získala neuvěřitelné množství fanoušků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY