Tajemství snadných zisků na burze

Interdrought2020.com Tajemství snadných zisků na burze Image
Hledáte knihu Tajemství snadných zisků na burze? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Radek Janáč? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Cílem této knihy je čtenářům prakticky vysvětlit většinu snadných způsobů, jak se skutečně vydělávají peníze na burze a na lidech, co chtějí obchodovat. Kniha vám nebude nabízet žádné způsoby na zázračné zbohatnutí za dva měsíce, ale prakticky rozebere jednoduché postupy, které vydělávají, ale nikdo vám je neřekne. Obsah knihy je rozhodně ten nejkontroverznější, co autor kdy napsal, a je si jist, že mnozí z prostředí obchodování na burze odhalením jednotlivých metod nebudou nadšeni. Díky informacím uvedeným v této knize se vyhnete většině špatných rozhodnutí, kterými si musí začátečníci projít.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství snadných zisků na burze.pdf

AUTOR: Radek Janáč

ISBN: 9788026314097

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Tajemství snadných zisků na burze, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Tajemství snadných zisků na burze.

Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Tajemství snadných zisků na burze aneb co vám nikdo neřekne - Janáč Radek. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY