Tvoje dítě jako šance pro tebe

Interdrought2020.com Tvoje dítě jako šance pro tebe Image
Trávit čas knihou Tvoje dítě jako šance pro tebe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tvoje dítě jako šance pro tebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tvoje dítě. Je konečně na světě... Jaká událost. Jako by svět byl najednou jiný, než byl dosud, čekáš snad zázrak, čekáš, že se stane NĚCO... Máš dítě... Vše je nové a výjimečné. To nádherné a malé tělíčko, vyžadující zvláštní péči, obsluhuješ zpočátku s velkou úctou a ostychem. Pomalu si zvykáš na ten nový a zvláštní pocit jeho blízkosti. Slavnostní pocit pomalinku odchází. Již ho vnímáš jen občas, neboť nové se stává běžným. A teď je ta chvíle, kdy pochop, že tvoje dítě je totiž šance pro tebe! Šance dozvědět se o sobě všechno, šance pohnout se ve svém životě dál, šance poznat se a pochopit. Využij jedinečnou příležitost tohoto dokonalého zrcadla. Naslouchej svému dítěti a využívej jeho nekonečnou moudrost a jeho dokonalé přijetí. Již nikdy v životě tě nebude mít nikdo tolik rád a tolik ti důvěřovat. Již nikdy nikdo o tobě nebude tolik vědět a tolik tě znát... Tato kniha je již autorčina čvrtá v pořadí a má všechny předpoklady se stát jejím nejúspěšnejším titulem.

NÁZEV SOUBORU: Tvoje dítě jako šance pro tebe.pdf

AUTOR: Zdeňka Jordánová

ISBN: 8086226646

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Recenze knihy Tvoje dítě jako šance pro tebe Tvoje dítě jako šance pro tebe. Kniha, kterou vám chci dnes představit, mi otevřela oči. A také mysl. A také mě donutila přemýšlet a naučila mě dívat se na vztahy a starosti lidí kolem sebe jinak. Zjišťuji, jak vše do sebe pěkně zapadá.

Dům knihy.cz > Knihy > Rodina, vztahy > Tvoje dítě jako šance pro tebe. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Tvoje dítě jako šance pro tebe. JORDÁNOVÁ Zdeňka. Info: Vodnář, 2005 (1) - váz, 332 str. EAN: 9788086226644 ISBN: 80-86226-64-6 ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY