O strategickém marketingu

Interdrought2020.com O strategickém marketingu Image
Hledáte knihu O strategickém marketingu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nový marketing pro nové technologieJak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Výsledek? Nedostatečná koordinace těchto dvou týmů – což zvyšuje prodejní náklady a prodlužuje prodejní cykly. Jak můžete docílit toho, aby vaše prodejní a marketingové týmy spolupracovaly? P. Kottler a jeho spolupracovníci doporučují budování nového vztahu mezi těmito skupinami, který by umožnil jejich propojení v zájmu řešení nejpalčivějších obchodních výzev.

NÁZEV SOUBORU: O strategickém marketingu.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788072615674

VELIKOST SOUBORU: 10,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blog o online marketingu. Podívejte se na zajímavé články o tvorbě webů, e-shopů a designu. Rád vám přiblížím nejen moji práci, ale i vnesu do vašeho marketingu čerstvý vítr - nejdřív však potřebuji znát cíle, kterých chcete dosáhnout. Podívejte se na můj blog.

O strategickém marketingu Autor: kolektiv Nakladatel: Management Press EAN: 9788072615674 ISBN: 978-80-7261-567-4 Originál: 10 Must Reads on Strategic Marketing Překlad: Piňos, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY