Lietadlá

Interdrought2020.com Lietadlá Image
Trávit čas knihou Lietadlá! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lietadlá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zoznám sa s príhodami malého práškovacieho lietadla, ktoré si zaumienilo, že vyhrá najväčšie letecké preteky - Krídla okolo sveta. Dozvieš sa, kto sú jeho najlepší priatelia a kto by ho na pretekoch najradšej nevidel. Akú úlohu zohráva najkrajšia pretekárka Ishani alebo El Chu - majster Mexika a ostatní hrdinovia? A samozrejme, to najdôležitejšie: kto v týchto pretekoch zvíťazí. Zákerný Ripslinger a jeho kumpáni alebo malý Dusty? Prečítaj si túto zaujímavú knižku o lietadlách a zabav sa s úžasnou hračkou! Zahraj si s Dustym v hlavnej úlohe scénky, ktoré sa ti najviac páčia.

NÁZEV SOUBORU: Lietadlá.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025230206

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nie je to zlé, lietadlá mám celkom rád a na tie prelety sa celkom fajn pozerá, ale aby to dosiahlo kvalitu svojho štvorkolesového kamoša, by Lietadlá museli mať lepší príbeh, pretože miestami to fakt vyzerá ako keby išli cez kopírak, no tento krát vo vzduchu. Inak detí určite poteší, tých dospelých už moc nie. ...

Lietadlá vojenského transportného letectva vzali do nových rezidenčných oblastí viac ako 40 000 rodín. Krátkodobé operačné veliteľstvá boli zrušené. Dve letecké armády, 37. letecká armáda (diaľkové letectvo) a 61. letecká armáda (bývalé vojenské transportné letectvo) boli založené priamo pod najvyšším velením.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY