Od pohádky k pohádce: Dumbo

Interdrought2020.com Od pohádky k pohádce: Dumbo Image
Hledáte knihu Od pohádky k pohádce: Dumbo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Bezva první čtení o slůněti z putovního cirkusu, které nebylo tak docela obyčejnéVydejte se s námi mezi akrobaty a krasojezdkyně do putovního cirkusu za slůnětem Dumbem a zjistěte, jak je důležité věřit sobě samému a nikdy se nevzdávat. Přečtěte si příběh o tom, jak se malému slonovi s příliš velkýma ušima podařilo všem dokázat, že je opravdu výjimečný a umí úžasné věci, o kterých ostatní mohou jen snít. Od této pohádkové knížky se můžete hned vydat k dalším! Stačí si vybrat z těch, které rovněž vycházejí v této sérii Od pohádky k pohádce.

NÁZEV SOUBORU: Od pohádky k pohádce: Dumbo.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025243633

VELIKOST SOUBORU: 4,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Od pohádky k pohádce - Dumbo kolektiv. ... Od této pohádkové knížky se můžete hned vydat k dalším! Stačí si vybrat z těch, které rovněž vycházejí v této sérii. Súbory na stiahnutie pdf Ukážka.pdf Ďalšie tituly z rady "Disney" Jsem Karol Sevilla.

O pohádce Dumbo Animovaný muzikál Dumbo z roku 1941 je pohádka pro děti plná krásných písniček a krásných postaviček z dílny Walta Disneyho. Hlavním hrdinou je malé slůně Dumbo, které to hned od začátku nemá moc jednoduché kvůli svým velkým uším.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY