Hodný holky nikdy nedostanou přidáno

Interdrought2020.com Hodný holky nikdy nedostanou přidáno Image
Trávit čas knihou Hodný holky nikdy nedostanou přidáno! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hodný holky nikdy nedostanou přidáno a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Máte pocit, že váš potenciál není plně využitý, že vás přehlížejí při povyšování, že se vám nedostává odpovídajícího respektu od vedení a kolegů? Že snad nikdy nedostanete přidáno?Přestaňte se chovat jako malá holka a zbavte se nevhodných návyků. Tato kniha je o chybách, které ženy často v práci dělají. Je plná rad, jak vzít kariéru pevně do svých rukou a být asertivnější, zodpovědnější, odvážnější a dospělejší. - hrát na jistotu a držet se pravidel - dělat práci za ostatní - bagatelizovat svou práci nebo pozici - čekat, až si vás všimnou - odmítat úkoly, které vás zviditelní - vzdávat se svých nápadů - žádat o dovolení - upravovat se na veřejnosti - dělat práci za ostatní - bagatelizovat svou práci nebo pozici Týkají se vás tyto problémy? Potom je knížka Hodný holky nikdy nedostanou přidáno určena přesně pro vás.

NÁZEV SOUBORU: Hodný holky nikdy nedostanou přidáno.pdf

AUTOR: Lois P. Frankel

ISBN: 9788026500179

VELIKOST SOUBORU: 6,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Hodný holky nikdy nedostanou přidáno v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Podobné jednotky. Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí : 99 taktik, které vám zajistí respekt, úspěch a spokojený život / Hlavní autor: Frankel, Lois P., 1953- Vydáno: (2014) Hry o moc : jak se ženy prosazují / Hlavní autor: Knaths, Marion, 1968- Vydáno: (2009)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY