Setkání s drakem

Interdrought2020.com Setkání s drakem Image
Trávit čas knihou Setkání s drakem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Setkání s drakem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bolest a utrpení nejsou totéž. Bolest je nevyhnutelná, utrpení je volitelné. Je-li bolest vědomě pociťované zranění, utrpení je dramatizace tohoto zranění, která nás staví do role zraněného a izoluje nás od syrové skutečnosti naší bolesti. Obrat k naší bolesti a vstup do nído naší staženosti, strachu, tísně, otupělosti, smutkunás pomáhá navrátit na cestu ke skutečnému štěstí. Obrácení k naší bolesti snižuje míru našeho utrpení. Vstup do naší bolesti dále snižuje naše utrpení. Průchod skrze naši bolest naše utrpení ukončí nebo přinejmenším radikálně umenší, i když bolest samotná zůstává. Čím důvěrnější vztah máme se svou bolestí, tím méně trpíme.Abychom se mohli vynořit ze své bolesti, musíme do ní vstoupit. Jak si vytváříme důvěrnější vztah se svou bolestí, zjišťujeme, že nás stále méně a méně znepokojuje, až je nakonec pouhou milostí, jakkoliv divokou a prudkou. Kniha SETKÁNÍ S DRAKEM je právě o rozvoji takového důvěrného vztahu. Čtěte ji nejen pouhou svou myslí.

NÁZEV SOUBORU: Setkání s drakem.pdf

AUTOR: Robert Augustus Masters

ISBN: 9788075003041

VELIKOST SOUBORU: 2,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Puzzle Setkání s drakem . Předchozí ... K objednávkám obsahujícím tři samostatná puzzle, každé min. s 1000 dílky, si můžete jako dárek vybrat mimo jiné jedno z těchto puzzlí s 1000 dílky (bez krabičky, pouze sáček s dílky a obrázek): Výběr dárku.

Autor:Robert Augustus Masters Formát:148x210mm Počet stran:88 Vazba:Brožovaná Výrobce:Maitrea

SOUVISEJÍCÍ KNIHY