Triáda

Interdrought2020.com Triáda Image
Trávit čas knihou Triáda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Triáda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Při vyslovení slova triáda mrazí spořádaného hongkongského občana podobně, jako když Sicilián slyší slovo camorra. Asijskou narkomafii s propojením na domácí i zahraniční mocenskou elitu zajímají jen zisky, zmařené životy v účetnictví nevede. Americký agent John Keelan se však rozhodne triádu rozbít a dobrat se i k jejím mocným ochráncům.

NÁZEV SOUBORU: Triáda.pdf

AUTOR: Colin Falconer

ISBN: 8072572350

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čeká Vás korespondenční audit? Připravte se na něj s námi. V posledních době se množí případy, kdy se na obce a města obrací emailem auditoři (ať už z krajských úřadů nebo soukromí auditoři) s prosbou o zaslání podkladů pro audit korespondenčním způsobem.

Triáda. Triáda je jedním ze základních principů komunitního plánování. Princip triády spočívá v partnerství tří stran tvořených a to ze zadavatelů, poskytovatelů a uživatelů sociálních služeb. Zadavatelé sociálních služeb. Zadavateli sociálních služeb rozumíme zejména obce a kraje.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY