Celoročná ochrana záhradných plodín

Interdrought2020.com Celoročná ochrana záhradných plodín Image
Trávit čas knihou Celoročná ochrana záhradných plodín! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Celoročná ochrana záhradných plodín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 24 rokov. Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre poslúži aj farmárom a väčším pestovateľom ovocia, viniča, zeleniny i okrasných rastlín. Každoročne sa aktualizuje podľa zmien, ktoré nastali v predchádzajúcom roku v Zozname autorizovaných prípravkov na ochranu rastlín.Podstatnú časť publikácie tvoria tzv. plodinové tabuľky, v ktorých sú uvedené účinné látky prípravkov, spôsob ich účinku, škodlivosť pre včely a pre človeka, ako aj koncentrácia a dávka na 10 litrov vody. V ďalších častiach publikácie je uvedený rozsah povolenia prípravkov v záhradníctve, prostriedky biologickej ochrany záhradných plodín a herbicídy v malospotrebiteľskom balení, použiteľné na ničenie burín v záhradách.Vo farebnej prílohe sú uvedené aktuálne ochranné zásahy v jednotlivých mesiacoch a okrem škodlivých organizmov sú vyobrazené aj najdôležitejšie vývojové štádiá ošetrovaných rastlín, v ktorých treba proti chorobám a škodcom zasahovať.

NÁZEV SOUBORU: Celoročná ochrana záhradných plodín.pdf

AUTOR: Juraj Matlák

ISBN: 9788089457106

VELIKOST SOUBORU: 1,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Celoročná ochrana záhradných plodín. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 191 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 24 rokov. Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre poslúži aj farmárom a väčším pestovateľom ovocia, viniča, zeleniny i okrasných rastlín. Každoročne sa aktualizuje podľa zmien, ktoré nastali v predchádzajúcom roku v Zozname autorizovaných ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY