Zrození zimy

Interdrought2020.com Zrození zimy Image
Trávit čas knihou Zrození zimy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zrození zimy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Největší legendy jsou psány krví... Je to svět ledu. Je to svět krve. Je to svět bez bohů. První věk začal, když bohové stvořili svět. Druhý věk začal, když bohové stvořili Pět ras. Třetí věk začal nepřítomností bohů a chaosem. Mezi thany Pravých klanů panuje nejisté příměří. Teď, s příchodem další zimy, vyráží armáda Černé stezky ze svého vyhnanství za Údolím kamenů k jihu. Některým přinese válka rychlou a násilnou smrt. Jiní neuslyší řinčení mečů ani nespatří bojiště posetá těly. Místo toho uvidí příležitost, jak naplnit své vlastní ctižádostivé touhy. Všechny ale brzy zahalí stín, který se snáší na svět. Protože zatímco zuří bitvy, vydává se jeden muž po stezce, která v něm probudí strašlivé síly – a jeho odkaz bude psán krví.

NÁZEV SOUBORU: Zrození zimy.pdf

AUTOR: Brian Ruckley

ISBN: 9788073980597

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knihkupectví fantasya.cz = kompletní dostupná produkce science-fiction a fantasy knih v českém jazyce. Nejlepší ceny na trhu, rychlé dodávky (většina titulů skladem).

Zrození zimy je knihou opravdu velice dobře zpracovanou a to po všech stránkách. Autor si vyhrál jak s osobnostmi jednotlivých postav, které zde doslova ožívají vlastním životem a bijí se zuby nehty o své další přežití, tak se světem, v němž žijí. Ten obsahuje vlastní historii, stejně jako rasy, které ho obývají.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY