Poradím si s matematikou 5. ročník

Interdrought2020.com Poradím si s matematikou 5. ročník Image
Hledáte knihu Poradím si s matematikou 5. ročník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Petr Šulc? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Poradím si je určena žákům 1. - 5. ročníku, hravou formou jim pomůže s procvičováním látky z Prvouky, Češtiny i Matematiky. Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků. V prvním ročníku, kdy děti ještě neumí číst a psát, jsou úlohy zaměřené především na dokreslování a vybarvování. V dalších ročnících se již obtížnost úkolů postupně zvyšuje.Cílem všech dílů edice Poradím si je všestranný rozvoj dítěte, tréning schopností soustředit se a porozumět zadání, děti si upevňují vědomosti získané ve škole. Publikace jsou vydávány v souladu se školskými osnovami.

NÁZEV SOUBORU: Poradím si s matematikou 5. ročník.pdf

AUTOR: Petr Šulc

ISBN: 9788073536923

VELIKOST SOUBORU: 7,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Trávit čas knihou Poradím si s matematikou 5. ročník! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Poradím si s matematikou 5. ročník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Poradím si s matematikou 4. ročník 89,-Skladem > 20 ks. Koupit. Poradím si s matematikou 4. ročník Poradím si je určena žákům 1. - 5. ročníku, hravou formou jim pomůže s procvičováním látky z Prvouky, Slovenštiny i Matematiky. Jednotlivé úlohy jsou uspořádané dle náročnosti jednotlivých ročníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY