Jawa Pérák

Interdrought2020.com Jawa Pérák Image
Hledáte knihu Jawa Pérák? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Hubert Procházka? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace nám představuje nesmrtelný motocykl Jawa 250 Pérák, který byl oficiálně představen na výstavě v Paříži v roce 1946. V úvodu je zmíněn technický popis a vývoj jednotlivých typů motocyklů JAWA, které Jawě 250/350 Pérák předcházely. Přitom je zdůrazněn klíčový význam Péráků pro vývoj moderního motocyklu i pro rozvoj motorizace u nás. V kapitole technická data jsou uvedeny základní parametry obou příbuzných typů JAWA 250 a JAWA 350 Pérák, vzájemné srovnání obou typů a posouzení jejich předností a nedostatků, které se projevovaly jak v normálním provozu tak i při sportovní využití, zejména v tehdejších motocyklových soutěžích.

NÁZEV SOUBORU: Jawa Pérák.pdf

AUTOR: Hubert Procházka

ISBN: 9788024723228

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jawa pérák - originál původní díly - i jednotlivě - [15.5. 2020] Prodám originální původní díly které byly uskladněny na půdě více jak 30 let. Nejedná se o žádné repliky ale o originály.

Jawa je nejstarší fungující československá firma zabývající se výrobou motocyklů už od roku 1929.Jméno firmy vzniklo složením jména zakladatele Františka Janečka, který zakoupil licenci na výrobu motocyklů Wanderer.V současnosti se firma oficiálně nazývá Jawa Moto spol. s r.o. a sídlí v Týnci nad Sázavou, jejím vlastníkem je podnikatel ing.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY