Móda pod olympijskými kruhy

Interdrought2020.com Móda pod olympijskými kruhy Image
Trávit čas knihou Móda pod olympijskými kruhy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Móda pod olympijskými kruhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity se neobešla bez přizpůsobení se dobovým módním trendům. Stále větší obliba sportu přinesla sportovcům také nutnost účastnit se společenských akcí pořádaných na počest různých utkání a závodů a zde bylo potřeba sáhnout pro oděv vyhovující požadavkům společenské etikety. Olympijské hry se od setkání několika stovek nadšenců rozrostly v masový podnik, kde je třeba reprezentovat, účastnit se mnoha společenských událostí, které se v průběhu her konají. Při mnohých příležitostech dnes již slavnostní oblečení připomíná spíše to sportovní, kolekce jsou navrhovány tak, aby byly pro sportovce příjemné a zároveň v nich bylo možné absolvovat i některé slavnostní akce. Ale jak to bylo v průběhu doby? S podobou nástupového oděvu pro olympijské hry v běhu uplynulých let vás seznámí tato kniha, plná unikátních fotografi í a neznámých faktů. Hlavní důraz autorky kladou na oblečení československých a českých sportovců, nechybějí ale ani zajímavé zahraniční kolekce.

NÁZEV SOUBORU: Móda pod olympijskými kruhy.pdf

AUTOR: Lucie Swierczeková

ISBN: 9788020441157

VELIKOST SOUBORU: 10,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dárek Móda pod olympijskými kruhy Krása, kosmetika na vánoce za 263 Kč s rychlým doručením prodvá obchod Alza.cz Elektro.Zobrazit celý popis >>> Vánoční dárek Móda pod olympijskými kruhy - udělejte radost svým blízkým a pořidte jim tento krásný dárek

Móda pod olympijskými kruhy. Kdo napsal knihu Móda pod olympijskými kruhy? Autorem je Šárka Rámišová, Lucie Swierczeková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY