Zaklínač (7-dielny BOX)

Interdrought2020.com Zaklínač (7-dielny BOX) Image
Trávit čas knihou Zaklínač (7-dielny BOX)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zaklínač (7-dielny BOX) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zaklínač v exkluzívnom balení – sen každého fanúšika tejto legendárnej fantasy série.Na knižný trh prichádza Zaklínač – jedna z najlepších a najúspešnejších fantasy sérií na svete – v exkluzívnom sedemdielnom boxe. Fanúšikovia si tak budú môcť vychutnať neopakovateľné príbehy z fantasy sveta bojovníka Geralta z Rivie, Ciri a čarodejky Yennefer bez netrpezlivého čakania na pokračovanie. Na Netflixe sa podľa nej začína pripravovať seriál, ktorý nepochybne uchváti obdivovateľov majstrovského diela Andrzeja Sapkowského na celom svete.

NÁZEV SOUBORU: Zaklínač (7-dielny BOX).pdf

AUTOR: Andrzej Sapkowski

ISBN: 9788025907511

VELIKOST SOUBORU: 1,71 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zaklínač (8-dielny BOX) ... Ak čakáte 7 dielny román, budete sklamaný. Jeden diel seriálu je jedna poviedka nie nevyhnutné len z tejto časti. Keďže Zaklínač aj Yennefer prakticky nestarnú skáče to v čase niekedy aj desiatky rokov. Nie je to mätúce, nakoľko tie poviedky na seba naväzujú len zmienkou alebo spomienkou. ...

Zaklínač (7-dielny BOX), slovenský jazyk - [29.4. 2020] Ponúkam na predaj 7-dielny box série Zaklínač v slovenskom jazyku. Box je nový, ešte nerozbalený. Cena je aj s poštovným, avšak poštou posielam až po pripísaní peňazí na účet.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY