Deutsch eins, zwei - Testy 1 + 2

Interdrought2020.com Deutsch eins, zwei - Testy 1 + 2 Image
Trávit čas knihou Deutsch eins, zwei - Testy 1 + 2! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Deutsch eins, zwei - Testy 1 + 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Důležitým doplňkem k dvoudílnému souboru učebnic „Deutsch eins, zwei“ je sada testů, určená především pro učitele jako nástroj hodnocení dosažených znalostí, ale vhodná též k sebehodnocení. Ke každé lekci jsou uvedeny dva testy (k části A a části B), tj. celkem 60 testů o rozsahu á 2 strany. Předpokládá se, že jeden test lze napsat v průběhu jedné vyučovací hodiny. Obsahově testy přesně korespondují s obsahy jednotlivých lekcí, prověřovány jsou jak znalosti slovní zásoby, tak i gramatiky dané lekce. Všechny testy (s výjimkou testu k lekci 1A) mají celkový počet 100 bodů a učitel si tak velmi snadno může stanovit přehlednou stupnici pro známkování. Pro učitele nebo pro samouky je k dispozici podrobný klíč.Kromě testů jednotlivých lekcí jsou uvedeny také souhrnné testy k jednotlivým dílům učebnice „Deutsch eins, zwei“ ve dvou verzích. Tyto testy mají zkouškový formát, tj. též úkoly k čtení a poslechu s porozuměním. Závěrečný test po druhém dílu učebnice předpokládá zvládnutí učiva v rozsahu 400 - 500 hodin výuky, tj. dosažení úrovně B2 podle Evropského jazykového portfolia.

NÁZEV SOUBORU: Deutsch eins, zwei - Testy 1 + 2.pdf

AUTOR: Lea Tesařová

ISBN: 8072383140

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Deutsch eins zwei 1+2 - Testy. Důležitým doplňkem k dvoudílnému souboru učebnic „Deutsch eins, zwei" je sada testů, určená především pro učitele jako nástroj hodnocení dosažených znalostí, ale vhodná též k sebehodnocení.

Všechny informace o produktu Kniha Deutsch eins, zwei 1+2 testy Drahomíra Kettnerová; Lea Tesařová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Deutsch eins, zwei 1+2 testy Drahomíra Kettnerová; Lea Tesařová.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY