Rafanda

Interdrought2020.com Rafanda Image
Trávit čas knihou Rafanda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rafanda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Komorní vzpomínky ženy z doby od konce druhé světové války do začátku sedmdesátých let o tom, jak se z aktivní ženy velmi snadno pod vlivem společenské masáže stává zatrpklá, o to však odhodlanější prorežimní posluhovačka, postupně ztrácející city, ohleduplnost a soucit s okolím. Hlavní hrdinka není přitom špatný člověk - jen se podobně jako mnoho jiných v pokřivených kulisách doby pokouší hlavně zachraňovat a podporovat vlastní rodinu, která se nezadržitelně rozpadá... Velmi silný příběh o nepříliš šťastném životě, do něhož vstoupila radost až před jeho násilným koncem.

NÁZEV SOUBORU: Rafanda.pdf

AUTOR: Karla Kubíková

ISBN: 8086337642

VELIKOST SOUBORU: 6,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nelekejte se názvu „RAFANDA", takhle již nazývali starousedlíci horní část obce Lázu. Další informace. Hostům jsou k dispozici 2 kompletně vybavené kuchyně, 2 grily, velká terasa se zahradním sezením a houpačky. V klidném prostředí zahrady lehátka k odpočinku a opalování, zahradní sprcha. Dalším místem, kde je ...

Koupit Koupit eknihu. Komorní vzpomínky ženy z doby od konce druhé světové války do začátku sedmdesátých let o tom, jak se z aktivní ženy velmi snadno pod vlivem společenské masáže stává zatrpklá, o to však odhodlanější prorežimní posluhovačka, postupně ztrácející city, ohleduplnost a soucit s okolím.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY