Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ

Interdrought2020.com Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ Image
Trávit čas knihou Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace nabízí souhrn informací z oblasti cestovního ruchu. Důraz je kladen na pochopení cestovního ruchu v širším pohledu hospodářských oborů a v mezinárodním kontextu. Výklad sleduje vývoj poznání od klasické teorie až k novým směrům v daném oboru. Jednou z nových disciplín, které působí na rozvoj cestovního ruchu v regionech, je destinační management a marketing. Metodika zpracování jednotlivých kapitol je vedena snahou o dobrou orientaci čtenáře pomocí strukturovaného textu. Publikace je určena pro výuku základů cestovního ruchu a ekonomiky cestovního ruchu na vyšších odborných školách, bakalářském a magisterském stupni studia, dále pro všechny typy celoživotního vzdělávání pracovníků cestovního ruchu.

NÁZEV SOUBORU: Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ.pdf

AUTOR: Marie Hesková

ISBN: 9788073731076

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Studijní program: Cestovní ruch (6543N) Forma studia: Denní, Dálkové Délka studia: 3 Zaměření: Hotelnictví a cestovní ruch Náplň programu/oboru: Obory vzdělávání jsou určeny všem absolventům středních škol a jsou zaměřeny na poznávání a studium služeb v oblasti gastronomie, hotelnictví a turismu.

Cestovní ruch pro VOŠ a VŠ - Marie Hesková . Publikace nabízí souhrn informací z oblasti cestovního ruchu. Důraz je kladen na pochopení cestovního ruchu v širším pohledu hospodářských oborů a v mezinárodním kontextu. Výklad sleduje vývoj poznání od klasické teorie až k novým směrům v daném oboru.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY