Angličtina pro 5. ročník základní školy Pracovní sešit

Interdrought2020.com Angličtina pro 5. ročník základní školy Pracovní sešit Image
Trávit čas knihou Angličtina pro 5. ročník základní školy Pracovní sešit! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Angličtina pro 5. ročník základní školy Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Je určen k rozvoji jazykových kompetencí čtení a psaní. Nabízí různorodé formy procvičení slovní zásoby, frazeologie a gramatických základů. Součástí pracovního sešitu jsou také samolepky. Svou strukturou kopíruje strukturu učebnice: Obsahuje 32 dvoustránkových kapitol rozdělených do 8 tematických celků. Každá kapitola v pracovním sešitě obsahuje na levé straně vždy 3 cvičení různých stupňů obtížnosti zaměřená na slovní zásobu. První dvě cvičení jsou zaměřena především na upevnění slovní zásoby a frazeologie. Třetí cvičení je určeno k samostatné práci především dětem, které pracují rychlejším tempem. Na pravé straně jsou pak vždy 2 cvičení zaměřená na novou gramatiku a závěrečný komplexní úkol vyžadující od žáků vlastní tvorbu. Každý úkol je uveden jednoduše formulovaným zadáním v češtině. Každý tematický celek uzavírá opakování. Součástí pracovního sešitu je i souhrnný slovníček obsahující všechna slova a fráze z učebnice pro 3., 4. i 5. ročník s českým překladem, klíč ke třetímu cvičení z každé kapitoly a k opakování a také sebehodnoticí list ke každému tématu. Součástí jsou také 2 listy samolepek. S doložkou MŠMT.

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro 5. ročník základní školy Pracovní sešit.pdf

AUTOR: P. Synková

ISBN: 9788073581947

VELIKOST SOUBORU: 10,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Angličtina pro 5. ročník základní školy Hello, kids! - pracovní sešit. Učebnice, pracovní sešit a nahrávka na CD jsou pokračováním upravené a rozšířené řady angličtin pro povinnou výuku na základní škole od třetího ročníku. Jsou zpracovány v souladu se záměry RVP, mají schvalovací doložku.

Učebnice angličtiny - ZŠ - Angličtina pro 5. r. základní školy - odpovídá požadavkům RVP ZV ... Angličtina pro 5. ročník základní školy - Hello, kids! - pracovní sešit. Cena s DPH 111,00 Cena bez DPH ... 5-5 Cizí jazyk: Pracovní sešit Pohlaví: Holka Pohlaví: Kluk ISBN kód: 9788072355440 EAN kód:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY