Ako ju získať

Interdrought2020.com Ako ju získať Image
Ako ju získať je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Kopecký. Přečtěte si s námi knihu Ako ju získať na interdrought2020.com
Tento titul je dostupný aj v kolekcii za výhodnú cenu!Po prvotine s názvom Príťažlivosť, ktorá sa stala bestsellerom, prichádza Michal Kopecký s druhou knihou, od ktorej sa očakáva, že predčí svojho predchodcu. A podľa tých, ktorí ju už čítali, sa mu to aj podarilo.Michal pomáha chlapom, aby boli schopnejšími, príťažlivejší a prinášali tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „baličov”. Teraz prichádza s novou knihou Ako ju získať, ktorá je praktickým návodom ako stretnúť, spoznať a získať ženu svojich snov. Aby nebol len ďalší teoretik, celé to postavil na svojom vlastnom príbehu, ako sa mu (aj napriek nepriazni) podarilo získať jeho manželku.Aplikovaním informácií a rád z tejto knihy dosiahneš zlepšenie v desiatich smeroch:Budeš k sebe priťahovať ženy, ktoré sa k tebe hodia a ktoré chceš ty.Staneš sa pre ženy pánom božským a ženy sa ti budú chcieť zapáčiť.Dokážeš sa baviť s kýmkoľvek neznámym s ľahkosťou a bez stresu.Budeš sa vedieť zoznámiť s akoukoľvek ženou v akejkoľvek situácii.Ženy ti s radosťou nechajú na seba kontakt a budú sa chcieť s tebou stretnúť aj opakovane.Budeš pre ženy oveľa sympatickejší a dokážeš im vyčariť úsmev na tvári.Ženy ťa nebudú viac vnímať iba ako kamaráta.Naučíš sa vyvolávať v ženách túžbu a chuť pobozkať ťa.Budeš ženu vedieť nielen získať, ale aj udržať v dlhodobom vzťahu.A ju ani len nenapadne podviesť ťa s niekým iným, pretože bude pri tebe šťastná a spokojná.Všetky tieto (a ďalšie) zlepšenia dosiahli už tisíce chlapov, ktorí navštevovali Michalov blog akozbalit.sk, prečítali si jeho prvú knihu Príťažlivosť alebo absolvovali niektorý z jeho prémiových programov a zaviedli naučené informácie do praxe. Si pripravený? Dnes je rad na tebe…Pri kúpe knihy získate ešte nasledovné extra darčeky:Informácie, ako tieto bonusové materiály získate, sú uvedené v obsahu a na zadnej strane knihy.

NÁZEV SOUBORU: Ako ju získať.pdf

AUTOR: Michal Kopecký

ISBN: 9788097229610

VELIKOST SOUBORU: 1,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vyhrajte novinku Michala Kopeckého Ako ju získať! Vďaka spolupráci s autorom knihu tu máme tri kusy novinky Ako ju získať, ktoré sú určené len a len pre vás! Stačí, ak vyplníte súťažný formulár nižšie a ste v hre! Súťažíme do 7.6.2017 a víťazov vyhlásime do konca daného týždňa. Držíme palce! 🙂 Aktualizácia:

Ahojte všetci. Potrebujem poradiť ako si získať späť dievča, ktoré milujem. Je to už 7 rokov, čo sa poznáme. Pri prvom stretnutí preskočila obrovská iskra z oboch strán. To dievča chcelo so mnou chodiť. Hovorila mi, že ma miluje. Stretávali sme sa a tie stretnutia boli veľmi pekné. Občas som aj kúpil kvety, ona mne čokoládu pri narodeninách a pod.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY