Kvak a Žbluňk se bojí rádi

Interdrought2020.com Kvak a Žbluňk se bojí rádi Image
Kvak a Žbluňk se bojí rádi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Arnold Lobel. Přečtěte si s námi knihu Kvak a Žbluňk se bojí rádi na interdrought2020.com
Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk jsou velcí kamarádi. Každý bydlí ve svém domečku, ale rádi se navštěvují nebo chodí na procházky. Když je venku zima a nevlídno, sedí pěkně v teple u krbu, pijí čaj a vyprávějí si strašidelné historky. A krásně se oba bojí. Úsměvné a hřejivé vyprávění o dvou kamarádech těší čtenáře nejen v zemi svého vzniku, ale i u nás (včetně dalších pokračování). Prolínání fantazie s realitou umocňuje kouzlo všech knížek Arnolda Lobela, které jsou přímo stvořené pro začínající čtenáře.

NÁZEV SOUBORU: Kvak a Žbluňk se bojí rádi.pdf

AUTOR: Arnold Lobel

ISBN: 9788000028576

VELIKOST SOUBORU: 6,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kvak a Žbluňk se bojí rádi . Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk bydlí každý ve svém domečku se zahrádkou, ale rádi se navštěvují nebo chodí na procházky a na výlety.Když je venku zima a nevlídno, sedí pěkně v teple u krbu, pijí čaj a vyprávějí si strašidelné historky.

Kvak a Žbluňk se bojí rádi - Arnold Lobel. Kvak a Žbluňk se bojí rádi. Zelený žabák Kvak a hnědý ropušák Žbluňk bydlí každý ve svém domečku se zahrádkou, ale rádi se navštěvují nebo chodí na procházky a na výlety.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY