Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy

Interdrought2020.com Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy Image
Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Pohunek. Přečtěte si s námi knihu Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy na interdrought2020.com
Zajímá vás technika, ať už historická či současná? Chcete podniknout zajímavý výlet v Praze či středních Čechách a nevíte kam? Poradíme vám! Mlýny, doly, elektrárny, mosty, železniční tratě, technika vojenská i letecká, přehrady a vodní díla, řada drobných zajímavostí - to je jen malá ochutnávka z pestré nabídky výletních cílů. Publikaci doplňují stovky fotografií, přehledná mapa, kontakty a informace, které vám umožní naplánovat výlet podle vašich představ.

NÁZEV SOUBORU: Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy.pdf

AUTOR: Jan Pohunek

ISBN: 9788026400943

VELIKOST SOUBORU: 5,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy; Listovanie. Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy Milan Plch, Jan Pohunek. Výpravy za technikou pro celou rodinu! Zajímá vás technika, ať už historická či současná? Chcete podniknout zajímavý výlet v Praze či středních Čechách a nevíte kam?

Kam za technickými památkami: Praha a střední Čechy. 44. Muzeum těžby borové smoly v Lomanech u Plas V budově hájovny u obce Lomany můžete od roku 2006 najít zajímavou expozici těžby borové smoly. Ta probíhala v období druhé světové války a k jejímu obnovení došlo až v 70. letech 20. století.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY