Provensalský dom zázrakov

Interdrought2020.com Provensalský dom zázrakov Image
Hledáte knihu Provensalský dom zázrakov? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Bridget Asher? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V každom dobrom príbehu lásky sa skrýva ďalšia láska Príbeh o rôznych podobách lásky odohrávajúci sa v romantickom prostredí očarujúceho Provensalska, v ktorom autorka farbistým, metaforickým a hravým jazykom predstavuje tajomstvá a rodinné vzťahy niekoľkých generácií.Heidi už dva roky žiali nad stratou milovaného manžela. V sprievode obsedantno kompulzívneho osemročného syna Abbota a zatrpknutej šestnásťročnej netere Charlotte sa vydá do mestečka Puyloubier v južnom Francúzsku, kde rozpadávajúci sa kamenný dom jej predkov už takmer sto rokov údajne uzdravuje zlomené srdcia.V malebnom kraji viníc, hôr a vynikajúcej provensalskej kuchyne sa stretnú tri generácie rodiny spolu so susedkou Véronique, ktorá zrejme pozná všetky ich tajomstvá, a s jej záhadným synom Julienom. Uzdraví kúzlo domu aj Heidino srdce?

NÁZEV SOUBORU: Provensalský dom zázrakov.pdf

AUTOR: Bridget Asher

ISBN: 9788081422034

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Provensalský dom zázrakov. 29. Dom a všetko v ňom sa zdalo prakticky nadčasové. Možno by bolo presnejšie povedať, že to bolo plné času - časy sa tam ukladali vo vrstvách. Pamätám si na kuchyňu, v ktorej stál dlhý úzky jedálenský stôl a okolo neho rozličné stoličky. Každá z nich bola pozostatkom inej éry.

Knihy autora Bridget Asher v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY