Provensalský dom zázrakov

Interdrought2020.com Provensalský dom zázrakov Image
Trávit čas knihou Provensalský dom zázrakov! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Provensalský dom zázrakov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V každom dobrom príbehu lásky sa skrýva ďalšia láska Príbeh o rôznych podobách lásky odohrávajúci sa v romantickom prostredí očarujúceho Provensalska, v ktorom autorka farbistým, metaforickým a hravým jazykom predstavuje tajomstvá a rodinné vzťahy niekoľkých generácií.Heidi už dva roky žiali nad stratou milovaného manžela. V sprievode obsedantno kompulzívneho osemročného syna Abbota a zatrpknutej šestnásťročnej netere Charlotte sa vydá do mestečka Puyloubier v južnom Francúzsku, kde rozpadávajúci sa kamenný dom jej predkov už takmer sto rokov údajne uzdravuje zlomené srdcia.V malebnom kraji viníc, hôr a vynikajúcej provensalskej kuchyne sa stretnú tri generácie rodiny spolu so susedkou Véronique, ktorá zrejme pozná všetky ich tajomstvá, a s jej záhadným synom Julienom. Uzdraví kúzlo domu aj Heidino srdce?

NÁZEV SOUBORU: Provensalský dom zázrakov.pdf

AUTOR: Bridget Asher

ISBN: 9788081422034

VELIKOST SOUBORU: 8,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity.

Provensalský dom zázrakov ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY