Naučte se komponovat kreativně

Interdrought2020.com Naučte se komponovat kreativně Image
Hledáte knihu Naučte se komponovat kreativně? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Unikátní kniha, na které se podílelo 25 významných českých fotografů, navazuje na bestsellery Naučte se vidět kreativně a Naučte se exponovat kreativně brněnského vydavatelství Zoner Press, které si získaly mimořádné uznání nejenom fotografické veřejnosti. Na více než 220 fotografiích doprovázených osobitými texty se vyslovují špičkoví fotografové k hlavnímu tématu knihy - kompozici ve fotografii - z pohledu svých oblíbených žánrů.

NÁZEV SOUBORU: Naučte se komponovat kreativně.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8086815277

VELIKOST SOUBORU: 5,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

naučte se komponovat kreativně vyučuje 25 výzmnaných českých fotografů kolektiv autorů encyklopedie grafika adigitální fotografie vydal zoner press zoner software , s.r.o. . brno české vydání isbn 80-86815-27-7 měkká vazba rok vydání : 2005 160 stran stav knihy je výborný a cena podle dohody.

Kniha „Naučte se komponovat kreativně" obsahuje více než 220 fotografií s doprovodným textem, ve kterém se přední čeští fotografové vyslovují k hlavnímu tématu knihy - kompozici ve fotografii. Mezi autory najdeme Vladimíra Birguse, Jiřího Havla, Herberta Slavíka, Jana Šibíka, Jindřicha Štreita a další.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY