Šikulka Kája - Hravé počítání do 20

Interdrought2020.com Šikulka Kája - Hravé počítání do 20 Image
Šikulka Kája - Hravé počítání do 20 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Nevěčný. Přečtěte si s námi knihu Šikulka Kája - Hravé počítání do 20 na interdrought2020.com
V pracovním sešitě se děti od 5 do 7 let hravou formou seznámí s čísly od 1 do 20. Při řešení jednotlivých úkolů, kterými je provází roztomilá figurka Kája, si předškoláci procvičí nejen základní počítání do 20, ale zafixují si i pojmy jako první, poslední, uprostřed, mezi, hned před, hned za. Také si upevní matematické představy týkající se například pojmů malý a velký, krátký a dlouhý, lehký a těžký, úzký a široký.

NÁZEV SOUBORU: Šikulka Kája - Hravé počítání do 20.pdf

AUTOR: Jiří Nevěčný

ISBN: 9788024744391

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

O knize. V pracovním sešitě se děti od 5 do 7 let hravou formou seznámí s čísly od 1 do 20. Při řešení jednotlivých úkolů, kterými je provází roztomilá figurka Kája, si předškoláci procvičí nejen základní počítání do 20, ale zafixují si i pojmy jako první, poslední, uprostřed, mezi, hned před, hned za.

V pracovním sešitě se děti od 5 do 7 let hravou formou seznámí s čísly od 1 do 20. Při řešení jednotlivých úkolů, kterými je provází roztomilá figurka Kája, si předškoláci procvičí nejen základní počítání do 20, ale zafixují si i pojmy jako první, poslední, uprostřed, mezi, hned před, hned za.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY