Rím - Všetko, čo chceš vedieť

Interdrought2020.com Rím - Všetko, čo chceš vedieť Image
Hledáte knihu Rím - Všetko, čo chceš vedieť? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Klay Lamprell? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Spoločný názov série pôvabných, vtipných knižiek Nič pre rodičov je akýmsi prísľubom predstaviť ti štyri z najznámejších miest sveta tak, ako ich tvoji rodičia pravdepodobne nepoznajú.V každej z nich nájdeš mozaiku histórie, zaujímavostí, úžasných príbehov a fascinujúcich faktov o ľuďoch, miestach, dejinách a kultúre veľkomiest, ktoré patria k svetovému dedičstvu.Chceš vedieť, prečo v Ríme každý deň vystrelia z dela, ako chutí v Londýne úhor v aspiku, ktorý mrakodrap v New Yorku mal slúžiť ako prístav pre vzducholode alebo kto sa v Paríži rok čo rok usmeje na šesť miliónov ľudí? Prečítaj si knižky, ktoré nie sú určené rodičom.

NÁZEV SOUBORU: Rím - Všetko, čo chceš vedieť.pdf

AUTOR: Klay Lamprell

ISBN: 9788089379828

VELIKOST SOUBORU: 10,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner. Lamprellová Klay: Rím - Všetko, čo chceš vedieť Spoločný názov série pôvabných, vtipných knižiek Nič pre rodičov je akýmsi prísľubom predstaviť ti štyri z najznámejších miest sveta tak, ako ich tvoji rodičia pravdepodobne nepoznajú.

Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY