Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2

Interdrought2020.com Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2 Image
Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Darren Shan. Přečtěte si s námi knihu Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2 na interdrought2020.com
Darren Shan odišiel zo svojho mesta a od svojej rodiny s upírom, ktorý vystupuje v Cirkuse Monsterus pod pseudonymom pán Crepsley. Stal sa jeho učňom a pomocníkom. Je z neho polovičný upír, no nechce piť ľudskú krv, prijíma iba zvieraciu, pretože chce čo najdlhšie zostať aspoň čiastočne človekom. Podarí sa mu vyhnúť temnému osudu a zostať súčasťou sveta ľudí? Alebo prevládne tá časť z neho, ktorú si podrobil pán Crepsley?

NÁZEV SOUBORU: Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2.pdf

AUTOR: Darren Shan

ISBN: 9788080857714

VELIKOST SOUBORU: 4,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah.

Upírov učeň - Sága Darrena Shana 2 - Darren Shan Darren Shan odišiel zo svojho mesta a od svojej rodiny s upírom, ktorý vystupuje v Cirkuse Monsterus pod pseudonymom pán Crepsley. Stal sa jeho učňom a pomocníkom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY