Cesty domů 2

Interdrought2020.com Cesty domů 2 Image
Hledáte knihu Cesty domů 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Miroslava Besserová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pokračování rodinné ságy CESTY DOMŮ, kterou sleduje na FTV Prima více než milion diváků. Seriál CESTY DOMŮ už řadu měsíců přitahuje k obrazovkám své věrné diváky a podle průzkumů jeho sledovanost stále roste. Hlavní protagonisté prožívají skutečné příběhy ze života, takže se s nimi může ztotožnit každý, kdo je schopný připustit, že se tohle stalo nebo mohlo stát i jemu. Tento původní televizní seriál je skvěle natočený, opakovatelný i po letech, neboť od samého začátku běží pod taktovkou zkušeného režiséra Jiřího Adamce, který o české televizní tradici a jeho divácích něco ví. Jeho CESTY DOMŮ dokonale naplňují očekávání a nabízejí nečekané dějové, textové i obrazové zvraty. A o totéž se snaží i kniha, jejímž cílem je zaujmout čtenáře svým zpracováním scénářů, vyvolat v nich chuť sdílet osudy s hlavními hrdiny a prožívat jejich příběhy.

NÁZEV SOUBORU: Cesty domů 2.pdf

AUTOR: Miroslava Besserová

ISBN: 9788024920542

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ve věku 39 let tragicky zemřela 5. dubna herečka Dagmar Teichmannová. Hrála v Hřebejkově komedii Pelíšky, v televizi se blýskla rolí Myšky Lišky ve filmu Morisse Issy Dějiny jedné rodiny. Objevila se i v seriálu Cesty domů .

Cesty domů III (357) - Rudolf. Přehrát epizodu. Upoutávka se přehraje za 2 s.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY