Sexy strategie

Interdrought2020.com Sexy strategie Image
Trávit čas knihou Sexy strategie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sexy strategie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Cesta k dokonalému sexappealu!Sexy strategie je kniha napsaná ženou pro ženy. Je humornou výzvou, zábavným čtením a přátelským dialogem. Mohlo by se zdát, že je pouhým manuálem ke zvýšení sexuální přitažlivosti. Omyl! Sexy strategie s nadsázkou a humorem odkrývá i ta nejtajnější zákoutí ženského světa. Seznamuje s názory a přáními současné moderní ženy, představuje pilíře novodobých namlouvacích taktik a doporučuje hned celou řádku rafinovaných triků, které vedou k srdci „toho pravého“, nebo pomohou pečovat o kvalitní dlouhodobý vztah.Sexy strategie je určena všem věkovým kategoriím, najdete v ní atraktivní témata od problémů současné „Singl ženy“, přes sexuální idoly náctiletých, až po zpochybnění mýtu asexuálního stáří. V experimentálním atlasu mužů si vyhledáte, zda náhodou nežijete se svalovcem tupým, nebo spořičem drastickým, budete přesně vědět, co očekávat od ženy-predátorky, odhalíte starosti zlatokopek, a zjistíte, jestli třeba netrpíte nemocí Popelky či syndromem příliš krásných žen. Sexy strategie vám poutavou formou nabídne cestu nejenom k dokonalému sexappealu, ale i k vám samým, vaší vnitřní kráse a k nalezení vlastní hodnoty.

NÁZEV SOUBORU: Sexy strategie.pdf

AUTOR: Sylva Lauerová

ISBN: 9788020438782

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

SEXY strategie je kniha napsaná ženou pro ženy. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách.

Kniha vašeho srdce - SEXY strategie - opět na pultech! Kniha vašeho srdce - SEXY strategie - opět na pultech! Dotisk již téměř rozebrané SEXY strategie právě dnes opouští prostory tiskárny. Během víkendu jej distributoři rozvezou po českých knihkupectvích. Již v průběhu příštího týdne žádejte tedy u svých knihkupců.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY