Kajínek

Interdrought2020.com Kajínek Image
Trávit čas knihou Kajínek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kajínek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Odsouzen na doživotí. Je Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Byl jeho útěk z vězení na Mírově snahou o obnovení případu nebo mu šlo o zastrašení a ovlivňování svědků? Vězeň nemá co ztratit a kromě sebe nevěří nikomu, ani mladé advokátce, která se mu snaží pomoci. I ona však velmi brzy zjistí, jak nebezpečné je vyptávat se! V jeho případu je stále mnoho dohadů a nejasností. Dozvíme se odpovědi alespoň na některé z nich a dojde k objasnění dosud utajovaných skutečností? Podle stejnojmenného filmu.

NÁZEV SOUBORU: Kajínek.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025310250

VELIKOST SOUBORU: 1,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jiří Kajínek (Foto: ČTK) Seit Tagen bereits hatte eine Menschenmenge vor den Toren des Gefängnisses in Jablonec nad Nisou / Gablonz gewartet. Am Dienstagnachmittag ist es dann soweit. Die ...

Naopak Kajínek měl u ní zázemí, chodil běhat, pohyboval se na veřejnosti a chodili spolu dokonce nakupovat. Pomsta policie. Policie však už nějakou dobu věděla, kde se Kajínek nachází, a provedla nakonec útok. Do bytu vnikla URNA s použitím granátů a nahého Kajínka zadržela. Byt byl po zásahu totálně zdemolován.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY