Kajínek

Interdrought2020.com Kajínek Image
Kajínek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Kajínek na interdrought2020.com
Odsouzen na doživotí. Je Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Byl jeho útěk z vězení na Mírově snahou o obnovení případu nebo mu šlo o zastrašení a ovlivňování svědků? Vězeň nemá co ztratit a kromě sebe nevěří nikomu, ani mladé advokátce, která se mu snaží pomoci. I ona však velmi brzy zjistí, jak nebezpečné je vyptávat se! V jeho případu je stále mnoho dohadů a nejasností. Dozvíme se odpovědi alespoň na některé z nich a dojde k objasnění dosud utajovaných skutečností? Podle stejnojmenného filmu.

NÁZEV SOUBORU: Kajínek.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025310250

VELIKOST SOUBORU: 4,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kajínek Kriminální thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Díky svému útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z něj stala legenda a také nejhledanější člověk v Evropě.

Kajínek v posledním dílu dokudramatu ukazuje místa v domě, kam si nesmíte schovávat peníze. reklama . Novinky. Jak vypadá rok na svobodě v životě Jiřího Kajínka? Prima pokračuje v dokudramatu. Novinky. Já, Kajínek se dnes večer vrací na obrazovky! Novinky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY