Biblické příběhy pro děti

Interdrought2020.com Biblické příběhy pro děti Image
Trávit čas knihou Biblické příběhy pro děti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Biblické příběhy pro děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ať už vyprávění začíná slovy „Bylo nebylo…“, nebo „Na počátku bylo slovo…“, princip je stejný – začíná se odvíjet příběh o tom, co (možná) bylo, jak to všechno začalo, co přišlo potom. Příběh, který má zpravidla své kladné i záporné hrdiny, příběh o odvaze, lásce, víře, zkouškách. A děti milují příběhy a jsou zvídavé. Bible vypráví jedny z nejstarších příběhů, které lidstvo má – proč tedy nesáhnout do této pokladnice a nevyprávět třeba o stvoření světa, o Noemovi a jeho arše, o narození Ježíše? Biblické příběhy jsou napínavé a srozumitelné i menším dětem, text doprovázejí krásné ilustrace.

NÁZEV SOUBORU: Biblické příběhy pro děti.pdf

AUTOR: Annette Neubauerová

ISBN: 9788075411327

VELIKOST SOUBORU: 9,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sešit "Vánoce" z edice Biblické příběhy hrou je opět plný hádanek a úkolů a zve děti k zábavně strávenému času. Nechybí však ani pozvání k modlitbě formou kratičkého povzbuzení, které nalezneme na každé stránce u ikony malého otazníku. Přinášíme vám ukázku s několika zábavnými úkoly pro vás.

Biblické příběhy pro nevěřící děti momentálně vedou v kategorii literatury pro děti a mládež v žebříčku nejprodávanějších tištěných knih podle údajů Svazu českých knihkupců a nakladatelů. Martin Vopěnka: Biblické příběhy pro nevěřící děti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY