Zlaté hroty

Interdrought2020.com Zlaté hroty Image
Zlaté hroty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Feldstein. Přečtěte si s námi knihu Zlaté hroty na interdrought2020.com
Hod oštěpem je zlatou českou disciplínou. Jsme v ní světovou velmocí a držíme oba světové rekordy. Teď se českému oštěpu konečně dostává důstojné knižní monografie.Sportovní i životní příběhy našich nejvýznamnějších oštěpařek a oštěpařů: Dany Zátopkové, Jana Železného, Barbory Špotákové a Jiřího Veselého.Světová i česká historie hodu oštěpem.Zajímavosti o výrobě oštěpů a o technice hodu.Přehledné tabulky oštěpařů a oštěpařských výkonů v rozsahu dosud nepublikovaném.Medailonky nejvýznamnějších osobností českého i světového oštěpu.Unikátní fotografické přílohy.To všechno z pera Petra Feldsteina – předního sportovního publicisty, držitele ceny Oty Pavla.

NÁZEV SOUBORU: Zlaté hroty.pdf

AUTOR: Petr Feldstein

ISBN: 9788072526345

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

2 871 Kč iZlato Forever Zlaté náušnice pecky hroty IZ14846. Stylové zlaté náušnice pecky potěší každou ženu, která v sobě ukrývá trochu rebelie.Náušnice mají tvar oválných trojúhelníků - hrotů a jsou vyrobeny ze 14karátového zlata s vysoce lesklým povrchem. Pohodlí při jejich nošení Vám zajistí zapínání na puzetu s motýlkem.

Zlaté hroty jsou ale měkké, tak se zpevňují jinými kovy. Hrot má obvykle ve svém středu štěrbinu, kterou protéká inkoust a dírku, která slouží jako průduch pro výměnu vzduchu a inkoustu v zásobníku. Hrot se postupně zužuje do úrovně, kde se inkoust přenáší na papír.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY