Fotografický ateliér H. Eckert v Praze

Interdrought2020.com Fotografický ateliér H. Eckert v Praze Image
Fotografický ateliér H. Eckert v Praze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miroslava Přikrylová. Přečtěte si s námi knihu Fotografický ateliér H. Eckert v Praze na interdrought2020.com
Obrazový katalog fotografií uložených v Archivu hl. m. Prahy – Rekonstrukce fotografické produkce ateliéru na základě nově objevených pramenů.Katalog obsahuje náhledy více než 3500 fotografií (negativů či pozitivů) ateliéru H. Eckert v Praze dochovaných ve sbírce fotografií Archivu hl. m. Prahy. Jedná se o fotografie pražské i mimopražské - budovy, přírodní památky, hrady, zámky, události a akce z konce 19. a počátku 20. století. Knihu provází úvodní studie k historii ateliéru a okolnostem rekonstrukce fotografické produkce ateliéru na základě nově objevených dobových zápisníků obsahujících seznamy pořízených fotografií.

NÁZEV SOUBORU: Fotografický ateliér H. Eckert v Praze.pdf

AUTOR: Miroslava Přikrylová

ISBN: 9788088013471

VELIKOST SOUBORU: 8,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Fotografický ateliér H. Eckert v Praze - Miroslava Přikrylová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fotografický ateliér H. Eckert v Praze - Miroslava Přikrylová.

Fotografický ateliér H. Eckert v Praze Miroslava Přikrylová . 1 500 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY