Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika

Interdrought2020.com Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika Image
Trávit čas knihou Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tajemství, které Číňané znají už celá staletí, zbytek světa teprve odhaluje: je o tom, že obyčejné potraviny v sobě skrývají mocnou sílu léčit.V této knize se například dozvíte, proč žvýkání čerstvých třešní léčí zánět hrtanu, proč celerová šťáva s medem téměř zázračně snižuje hladinu škodlivého cholesterolu nebo jak se osvědčují čajové lísky se zázvorem při léčbě chronického žaludečního kataru.Tyto a doslova tisíce jiných tradičních léčebných receptur byly prověřeny moderním čínským výzkumem a staly se zcela rovnoprávnou alternativou medikální léčby.Čínský systém léčby potravinami odkrývá fascinující a prověřený způsob využití léčebných vlastností potravin cestou pochopení jejich chutí, energií, účinků a pohybů. Vysvětluje také, proč stejné potraviny působí na různé osoby různým způsobem. Klíčem k pochopení je poměr energie jin a jang, tradiční čínský princip aplikovaný na potraviny a tělesné typy lidí.Jakmile jednou zjistíte poměr jin/jang odpovídající vaší fyzické konstituci (a v této knize najdete jednoduchý návod, jak jej stanovit), můžete už trvale využívat speciálně upravených potravin a tabulek tělesných typů, a individuálně přistupovat k léčbě i prevenci nemocí, jakož i k utužování pevného zdraví.Tato kniha je naplněna myšlenkami, které nám dokážou otevřít oči a naučit nás volit i připravovat stovky zeleninových, ovocných, masitých, obilných a luštěninových pokrmů na zmírnění i léčbu až překvapivého množství zdravotních problémů: nadváhy, kouření, nespavosti, astmatu, vředů, cukrovky, vysokého krevního tlaku, zánětu ledvin či jater, úplavice, chudokrevnosti nebo menstruačních potíží.S touto knihou získáváte možnost vnést do svého života více harmonie a zdraví tím nejúčinnějším a nejpřirozenějším preventivním systémem – potravinami, které jíte každý den!

NÁZEV SOUBORU: Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika.pdf

AUTOR: Henry C. Lu

ISBN: 807336137X

VELIKOST SOUBORU: 10,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čínská dietetika a její vliv na kvalitu života ... kterými jsou dietetika, bylinná léba, akupunktura, masáže, nebo cviení Qi Gong. ýínská dietetika bývá oznaþována pouze za podpůrnou metodu léby, nicmén bez potřebných zmn stravy

Kniha: Čínský systém léčby potravinami - tradiční čínská dietetika (Henry C. Lu). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY