Co bude s Modruškou?

Interdrought2020.com Co bude s Modruškou? Image
Trávit čas knihou Co bude s Modruškou?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co bude s Modruškou? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Další knížka ze série příběhů britské autorky Holly Webb o malých zvířátkách. Lucka je nešťastná, protože se musí stěhovat a opustit kamarády. Rodiče jí přichystají překvapení – roztomilé siamské kotě. Doufají, že Modruška pomůže Lucce zvyknout si na nové prostředí. Lucka si kotě zamiluje, ale zlobí se na rodiče, a tak předstírá, že o Modrušku nemá zájem. Nešťastné kotě si připadá opuštěné a neví si rady. Proč je Lucka nechce?

NÁZEV SOUBORU: Co bude s Modruškou?.pdf

AUTOR: Holly Webb

ISBN: 9788072113798

VELIKOST SOUBORU: 7,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Co bude s Modruškou? - Webbová Holly - Další knížka ze série příběhů britské autorky Holly Webb o malých zvířátkách. Lucka je nešťastná, protože se musí stěhovat a opustit kamarády. Rodiče jí přichystají překvapení - roztomilé siamské kotě. Doufají,

Trávit čas knihou Co bude s Modruškou?! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Co bude s Modruškou? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY