Ženám snít zakázáno

Interdrought2020.com Ženám snít zakázáno Image
Trávit čas knihou Ženám snít zakázáno! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ženám snít zakázáno a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Saúdská Arábie, jedna z nejbohatších zemí světa, je hanbou lidstva a peklem na zemi především pro ženy. Ovládá ji šaríja a náboženská policie. Jako desetiletá dívka musí Rana poprvé schovat svou tvář pod závoj a bez mužského doprovodu nesmí na ulici. Raně chybí vzduch, aby se mohla pořádně nadechnout, a začne pochybovat o Bohu. Za to je v Saúdské Arábii trest smrti. Rana Ahmad je jednou z mála statečných žen, které se navzdory obrovskému osobnímu riziku postavily režimu a rozhodly se utéct.

NÁZEV SOUBORU: Ženám snít zakázáno.pdf

AUTOR: Rana Ahmad

ISBN: 9788024937779

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ženám snít zakázáno Rana Ahmad. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Saúdská Arábie, jedna z nejbohatších zemí světa, je hanbou lidstva a peklem na zemi především pro ženy. ...

Ženám snít zakázáno. Rana Ahmad. Saúdská Arábie, jedna z nejbohatších zemí světa, je hanbou lidstva a peklem na zemi především pro ženy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY