Kůže - zpracování a výrobky

Interdrought2020.com Kůže - zpracování a výrobky Image
Trávit čas knihou Kůže - zpracování a výrobky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kůže - zpracování a výrobky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému množství kožených produktů kniha zabývá. Čtenář se seznámí s historií a může si vytvořit představu o širokém sortimentu výrobků (obuv, řemeny a opasky, kožichy, kabely a brašny, rukavice, sedla, chomouty, postroje, biče a jiné), dozví se, jakým způsobem se kůže zpracovávala (koželužství, jirchařství), jaký druh kůže je potřebný pro ten který výrobek. Nejvíce se však dozví v návodných a srozumitelných kapitolách o technologii a postupech při zpracování a výrobě - jak o základní (šití, tvarování, pletení apod.), tak i o různých zdobných technikách (vyšívání, ražba, rytí, vybíjení apod.). Kniha je určena všem zájemcům o rukodělnná řemesla, ale s úspěchem ji může vyžít i profesionální řemeslník či výtvarník.

NÁZEV SOUBORU: Kůže - zpracování a výrobky.pdf

AUTOR: Olga Floriánová

ISBN: 8024710919

VELIKOST SOUBORU: 9,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte nebo prodejte knihu Kůže v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Kůže zpracování a výrobky Olga Floriánová ...

Kůže - zpracování a výrobky - Olga Floriánová Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému množství kožených produktů kniha zabývá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY