60 Montessori aktivit pro miminko

Interdrought2020.com 60 Montessori aktivit pro miminko Image
Trávit čas knihou 60 Montessori aktivit pro miminko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 60 Montessori aktivit pro miminko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Když přijde miminko na svět, přivítáme je, chráníme a staráme se o něj. Tato kniha vycházející z pedagogiky Marie Montessori pro nejmenší, od narození do 15 měsíců, přináší náměty, jak se připravit na příchod novorozence, jak uspořádat dětský pokoj, připravit vhodné místo na spaní i ke hře a jaké pomůcky a hračky dítě zaujmou a nenásilnou formou mu pomohou rozvíjet jeho schopnosti a smyslové vnímání, přesně dle jeho vývojových fází. Vytvořte klidné prostředí, v němž se miminko může plně rozvíjet plně v souladu s principy Montessori pedagogiky.

NÁZEV SOUBORU: 60 Montessori aktivit pro miminko.pdf

AUTOR: Marie-Héléne Place

ISBN: 9788025621257

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha 60 aktivit Montessori pro moje miminko, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 60 aktivit Montessori pro moje miminko.

Když přijde miminko na svět, přivítáme je, chráníme a staráme se o něj. Tato kniha vycházející z pedagogiky Marie Montessori pro nejmenší, od narození do 15 měsíců, přináší náměty, jak se připravit na příchod novorozence, jak uspořádat dětský pokoj, připravit vhodné místo na spaní i ke hře a jaké pomůcky a hračky dítě zaujmou a nenásilnou formou mu ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY